AYIN KAMPANYASI

15 Ay Kiralayın, 36 Ay Kiralamanın Fiyat Avantajından Faydalanın.

Kampanya Detayları

Borusan Otomotiv Premium’dan kaçırılmayacak bir yaz fırsatı!

36 ay kiralamanın avantajlı fiyatları artık 15 aylık uzun dönem kiralamalarınızda geçerli. Yıl sonuna kadar geçerli bu kampanya Borusan Otomotiv Premium’da sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilir, Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi ile görüşebilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Adınız
Soyadınız
GSM 0
E-Posta

Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni
Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.

Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.

Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?

Gönder

Kampanya 10.06.2021 – 31.12.2021 tarihleri arasında BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover sıfır araç modellerine ilişkin akdedilecek 15 aylık araç kiralama sözleşmelerini kapsamaktadır. Her bir otomobil için uygulanacak kiralama fiyatı, ilgili otomobilin donanım özelliklerine göre farklılık arz edebilir. Kampanya kapsamında akdedilecek 15 aylık kira sözleşmeleri yönünden kiracının erken fesih hakkı bulunmamakta olup; sözleşmenin erken fesih edilmesi halinde sözleşme kapsamındaki erken fesih cezası uygulanacaktır. Borusan Otomotiv Premium, kampanya kapsamında kira sözleşmesi akdetmek isteyenlerden kredi yeterliliğine ilişkin bilgiler ile işbirliği içinde olunan bankalar nezdinde DBS limiti tahsis edilmesi ve/veya sair ek güvenceler isteyebilecektir. Borusan Otomotiv Premium'un, kiralama yapmayı uygun bulmama veya kiralama talebini reddetme ve dilerse bu kampanyayı erken sonlandırma veya kampanya kapsamını değiştirme hakkı saklıdır. Görselde kullanılan otomobil örnek olarak kullanılmakta olup; fiilen kiralanan otomobiller renk ve donanım farklılığı gösterebilir. Kampanya kapsamındaki araçlar sınırlı sayıda stokla sınırlıdır.

Borusan Premium Ailesi

Donec sit amet nulla lobortis, feugiat felis sit amet, sodales dui. Integer interdum fringilla magna.

ÜYE GİRİŞİ PREMIUM AİLESİNE KATIL
İzin Metni

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet,özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Uyarı

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile çalışan müşterilerimizin online ödeme yapmaları gerekmemektedir. Kendi banka hesaplarına ödeme yapmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre sonra online ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.