AYIN KAMPANYASI

36 ay kiralamanın avantajlı fiyatlarıyla 18 ay kiralama fırsatı Borusan Otomotiv Premium'da.

Kampanya Detayları

Borusan Otomotiv Premium’dan kaçırılmayacak bir sonbahar fırsatı!

36 ay kiralamanın avantajlı fiyatları artık 18 ay aylık uzun dönem kiralamalarınızda geçerli. Yıl sonuna kadar geçerli bu kampanya Borusan Otomotiv Premium’da sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilir, Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi ile görüşebilirsiniz

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Adınız
Soyadınız
GSM 0
E-Posta

Borusan Otomotiv Grubu'nun Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. BMW AG Jaguar Land Rover Ağaçlı Oto AU Otomotiv Badıllı Oto BemCar Bahçeşehir Beyhan Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Balgat Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Borusan Oto Vadi Burmot Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Etkili Servis Ataşehir Evo Maslak Gül-Al Ildırar Otomotiv İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Kavacık Kosifler Oto Samsun Köprülü Oto MSC Otomotiv Musluoğlu Oto Çamlıbel Oto Sömer Otomol İzmir Otomol Merter Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Piyalepaşa Otomotiv Sandıkçı Oto Teknik Oto 1 Bursa Ovaakça Şubesi Teknik Oto Bursa 1 – Ovaakça Teknik Oto Bursa 2 – Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv , bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak, kişisel verilerimi Aydınlatma Metni kapsamında işlemesini ve hizmet ilişkisi içerisinde olduğu taraflar ile paylaşmasını

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.'nin, paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime tercih ettiğim kanallardan özel kampanyalar için ileti göndermesini

SMS/MMS
E-Posta
Telefon
Gönder

.Kampanya 19.10.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında ve Yeni BMW 1 Serisi, Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupe; BMW 320i, Yeni BMW 520i, Yeni BMW X1 ve BMW X3 sDrive20i sıfır araç modellerine ilişkin akdedilecek 18 aylık araç kiralama sözleşmelerini kapsamaktadır. Her bir otomobil için uygulanacak kiralama fiyatı, ilgili otomobilin donanım özelliklerine göre farklılık arz edebilir. Kampanya kapsamında akdedilecek 18 ayık kira sözleşmeleri yönünden kiracının erken fesih hakkı bulunmamakta olup; sözleşmenin erken fesih edilmesi halinde sözleşme kapsamındaki erken fesih cezası uygulanacaktır. Borusan Otomotiv Premium, kampanya kapsamında kira sözleşmesi akdetmek isteyenlerden kredi yeterliliğine ilişkin bilgiler ile işbirliği içinde olunan bankalar nezdinde DBS limiti tahsis edilmesi ve/veya sair ek güvenceler isteyebilecektir. Borusan Otomotiv Premium'un, kiralama yapmayı uygun bulmama veya kiralama talebini reddetme ve dilerse bu kampanyayı erken sonlandırma veya kampanya kapsamını değiştirme hakkı saklıdır. Görselde kullanılan otomobil örnek olarak kullanılmakta olup; fiilen kiralanan otomobiller renk ve donanım farklılığı gösterebilir. Kampanya kapsamındaki araçlar sınırlı sayıda stokla sınırlıdır.

Borusan Premium Ailesi

Donec sit amet nulla lobortis, feugiat felis sit amet, sodales dui. Integer interdum fringilla magna.

ÜYE GİRİŞİ PREMIUM AİLESİNE KATIL
İzin Metni

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet,özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Uyarı

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile çalışan müşterilerimizin online ödeme yapmaları gerekmemektedir. Kendi banka hesaplarına ödeme yapmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre sonra online ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.