Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 44 44 no’lu İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
Eldeki MINI'yi Değil, Aklınızdaki MINI'yi Kiralayın.  | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

ELDEKİ MINI’Yİ DEĞİL,
AKLINIZDAKİ MINI’Yİ KİRALAYIN.


Tasarladığınız MINI'ye ait aksesuar fiyatının yarısını ödeyin. Üstelik KDV ve ÖTV dahil.

Güvenlik Kodu


Özür dileriz. Onay vermediğiniz için, hizmetlerimizi size sunabilmemize olanak tanıyacak olan kişisel verilerinizi işleyemiyoruz; bu nedenle size bu kanaldan hizmet verme imkanı bulamamaktayız. Dilerseniz bize 0850 252 44 44 numaralı Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’mize telefon ederek ulaşabilirsiniz.
*Aksesuarlı MINI Kiralama Kampanyası, Ekim 2017 sonuna kadar sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanmış, 36 ay süreli ve yıllık en fazla 30.000km/yıl koşullu yeni (sıfır) MINI kiralamalarında geçerlidir.12.ayın sonunda çıkış hakkı sunulmaktadır. Bu kampanyada, MINI TR Paketinin üzeri donanımlardaki MINI kiralamalarında, ÖTV ve KDV dahil aksesuar fiyatı farkının yarısı, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. tarafından, ilk kira faturasından ödenmiş vasfında düşülecek olup kalan yarısı ise kiracı tarafından peşin olarak nakden veya tek çekim kredi kartı ile ödenmelidir. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.’nin kiralama taleplerini kabul veya reddetme ve kiralamayı kendisine teminat verilmesi gibi ek şartlara tabi tutma hakkı her durumda saklıdır. İlandaki otomobil görseli temsili olup, kiralanabilecek olan otomobil görseldeki örnek otomobilin renk ve donanım özelliklerini göstermeyebilir. Görseldeki otomobilin (2017 model yılı MINI Cooper Countryman), üretici tarafından bildirilen ortalama Co2 emisyonu : 128– 126 g/km, Şehir içi yakıt tüketimi: 6,8–6,8 lt/100 km,’dir.
PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Kiralama Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.