Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Premium Tic. A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Premium Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Premium Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 44 44 no’lu İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
Uzun Dönem Bireysel BMW Kiralamalarında Her Ay 1 Depo Yakıt Hediye.  | Premium Uzun Dönem Bireysel BMW Kiralamalarında Her Ay 1 Depo Yakıt Hediye.  | Premium

Uzun Dönem Bireysel
BMW Kiralamalarında
Her Ay 1 Depo Yakıt Hediye.

Üstelik BMW 318i 769 €’dan
başlayan fiyatlarla.

Siz de premium segment kiralamalarınızı
Borusan Otomotiv Premium'dan yapın.
Premium ayrıcalıklardan yararlanın.

BMW 318i ve 520i Kiralamalarında
Her Ay 1 Depo Yakıt Hediye.


BMW 318i ve 520i otomobillerde 36 ve 47 ay kiralamalarda avantajlı bireysel kiralama çözümleri 12.ayın sonunda erken çıkış hakkı ile Borusan Otomotiv Premium’da.

Üstelik, uzun dönem bireysel BMW 318i ve 520i otomobil kiralamalarında ilk 12 ay bir depo yakıt hediye.

Detaylı bilgi için Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi'ni arayabilir (0850 252 44 44) ya da aşağıda yer alan formu doldurabilirsinizGüvenlik Kodu
Borusan Otomotiv Grubu'nun X Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. BMW AG Jaguar Land Rover AU Otomotiv Badıllı Oto BemCar Bahçeşehir Beyhan Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Balgat Borusan Oto Birlik Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çankaya Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Borusan Oto Samandıra Borusan Oto Vadi Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Etkili Servis Ataşehir Evo Maslak German Beylikdüzü Gül-Al Ildırar Otomotiv İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Kavacık Kosifler Oto Samsun Köprülü Oto Musluoğlu Oto Çamlıbel Oto Sömer Otomol Merter Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Piyalepaşa Otomotiv Sandıkçı Oto Teknik Oto 1 Bursa Ovaakça Şubesi Teknik Oto Balıkesir Teknik Oto Bursa 1 – Ovaakça Teknik Oto Bursa 2 – Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv , bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak, kişisel verilerimi Aydınlatma Metni kapsamında işlemesini ve hizmet ilişkisi içerisinde olduğu taraflar ile paylaşmasını
   
Formu göndermeden önce bir kez daha düşünmek ister misiniz?
"Kabul Ediyorum" seçeneği ürün ve hizmetlerimizi size göre özelleştirmemizi ve size uygun kampanya çalışmaları yapabilmemizi sağlarken, "Kabul Etmiyorum" seçeneği sadece Aydınlatma Metni kapsamında faaliyetlerimize devam etmemizi sağlar.
Bireysel kiralama kampanyasına, BMW 318i ve 520i otomobiller için 36 ve 47 ay kiralamalarda avantajlı kiralama çözümleri dahil olmaktadır. Kira faturası fatura kesim tarihindeki günün TCMB Döviz Satış kurundan faturalandırılacaktır.
Kiralama dönemi boyunca gerçekleşecek kira ödemeleri, ilgili aylardaki vadelerinde kredi kartından peşin olarak tahsil edilecektir.
Ödemelerin yapıldığı kredi kartı, sözleşmede yer alan isme ait olmalıdır.

Belirtilen fiyat, en düşük model için, kış lastiği ve KDV hariç verilmiş olup, donanım/aksesuar/modele/kiralama paketine göre ve aylık kira faturalarının kesileceği tarihlerdeki güncel TCMB Euro döviz satış kuruna göre değişiklikler gösterebilecektir. Ayda 1 depo yakıt imkanı, Premium’un anlaşmalı olduğu akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. Tüm kampanya ilave sözleşmesel şartlara tabidir, bunlar için Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarına danışınız. Premium, kiralama şartlarını belirlemekte, kiralama talebini kabul veya rette ve kampanyaları dilediği zaman sonlandırmakta serbesttir. Görseldeki otomobil temsilidir.

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. ilandaki şartları dilediği zaman değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
SMARTIS INTERACTIVE
PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.