Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 44 44 no’lu İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
BMW Bisikletler | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

BMW BİSİKLETİNİZ DE PREMIUM KİRALAMA'DAN.


Doğayla dost, sağlıklı, özgür sürüş keyfi.

Premium Kiralama'dan ayrıcalıklı bir hizmet daha.

Premium Kiralama’dan otomobil kiralayan bisiklet tutkunlarına ücretsiz taşıma kitiyle birlikte BMW Bisiklet kullanma hakkı sunuyoruz.

Siz de Premium Kiralama dünyasına katılarak, şehir hayatında size özgür hissetmenin keyfini yaşatacak BMW bisikletleri ücretsiz olarak kullanabilir; Premium Kiralama'nın farkını yaşayabilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda gerekli organizasyon yapılarak; otomobilinize Borusan Oto İstinye'de bisiklet taşıyıcı ile birlikte bisikletiniz yerleştirilir, tek seferde minimum 4 maksimum 7 gün boyunca kullanımınıza sunulur.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için aşağıdaki formu doldurabilir ya da 0850 252 44 44 numaralı İletişim Merkezi'mizdeki Premium Hizmet Danışmanınız ile görüşebilirsiniz.

Güvenlik Kodu


Özür dileriz. Onay vermediğiniz için, hizmetlerimizi size sunabilmemize olanak tanıyacak olan kişisel verilerinizi işleyemiyoruz; bu nedenle size bu kanaldan hizmet verme imkanı bulamamaktayız. Dilerseniz bize 0850 252 44 44 numaralı Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’mize telefon ederek ulaşabilirsiniz.
* Bisiklet kullanım ödünçleri Premium Kiralama’nın bisiklet stok adediyle ve stoklarındaki bisiklet model ve bedenleriyle sınırlıdır (şimdilik stokta 7 bisiklet mevcuttur). Premium Kiralama’dan yapılacak olan ödünç bisiklet taleplerinin kabul edilip edilmemesi ve kabulün/reddin zamanlaması tamamen Premium Kiralama’nın takdirinde olup, ödünç verilecek olması durumunda rezervasyon sistemi ile talepler işleme konulacaktır (“ilk gelen ilk alır” kuralı). Bisikletler bisiklet taşıyıcı ile teslim edileceğinden, bisikletin taşınmasında ve Premium Kiralama’ya iadesinde aynı taşıyıcının da iadesi gerekir. Premium Kiralama, bisikletlerin Ödünç Alanın vücut yapısına, sağlığına, kullanım amacına, beklentilerine vs uygunluğunu hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. Ödünç verilecek olan bisikletin çalışır durumda teslim edilecek olmasından başka Premium Kiralama’nın herhangi bir taahhüdü yoktur. Kullanım Ödüncünün süresi, bisiklet teslim formunda, ve diğer şartlar ilgili sözleşmede belirtilecektir. Kullanım ödüncü, kişiye özgü olup, Ödünç Alan, başkasını, bu haktan herhangi bir şekilde istifade ettiremez. Bisikletler sadece İstanbul’da “Borusan Oto İstinye İstinye Mah. Sarıyer Cad. ABC Yolu Sarıyer/İstanbul ” adresinde teslim edilir ve geri alınır.

PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Kiralama Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.