Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 44 44 no’lu İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
BMW Kiralama | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

FLEX RENT İLE UZUN DÖNEM KİRALAYIN,
KISA DÖNEMDE DE KARLI ÇIKIN.


Bedelsiz erken iade imkanı Premium Kiralama’da.


Borusan Otomotiv Premium Kiralama, Türkiye’deki uzun dönem araç kiralama anlayışını değiştiriyor, size yepyeni bir imkan daha sunuyor.

Flex Rent size kiraladığınız otomobili sözleşmeniz bitmese bile ücretsiz iade edebilme şansı veriyor. Böylece dilerseniz sözleşmeniz bitmeden kiraladığınız otomobili daha yenisiyle, daha donanımlısıyla ya da tamamen farklı modelde bir otomobil ile değiştirebilirsiniz.

Flex Rent ile bedelsiz erken iade ve erken yenileme imkanı Borusan Otomotiv Premium Kiralama'da. Detaylı bilgi için 0850 252 44 44 numaralı hattımızı arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kodu
Özür dileriz. Onay vermediğiniz için, hizmetlerimizi size sunabilmemize olanak tanıyacak olan kişisel verilerinizi işleyemiyoruz; bu nedenle size bu kanaldan hizmet verme imkanı bulamamaktayız. Dilerseniz bize 0850 252 44 44 numaralı Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’mize telefon ederek ulaşabilirsiniz.
* * Flex Rent imkanı BMW 318i, BMW 320d xDrive, BMW 418d Coupe, BMW 418i Gran Coupe, BMW 430i xDrive Gran Coupe, BMW 418d Gran Coupe, BMW 420d xDrive Gran Coupe, Yeni BMW 520i, Yeni BMW 520d xDrive, BMW 730i, BMW 730Li, BMW 725d, BMW 725Ld, BMW X1 sDrive18i, BMW X3 sDrive20i ve BMW X5 xDrive25d otomobillerde geçerlidir.
* Flex Rent'in uygulanabileceği uzun dönem kiralama süresi, bedelsiz erken çıkış hakkı ve verilen süre mevcut koşullara göre aylık olarak değerlendirilmektedir ve aylık olarak değişkenlik gösterebilmektedir.
* Kış lastiği opsiyonunun dahil edilip edilmeyeceği aylık koşullar doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
* Bedelsiz erken iade imkanı yalnızca Flex Rent dahilinde yapılan kiralamalarda geçerlidir. Flex Rent haricinde yapılan sözleşmelere sonradan uygulama yapılamamaktadır. Erken iade bedelleri ise yapılan sözleşmelerde mevcuttur.
PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Kiralama Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.