Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 44 44 no’lu İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
BMW Kiralama | Premium

FLEX RENT İLE UZUN DÖNEM KİRALAYIN,
KISA DÖNEMDE DE KARLI ÇIKIN.


Bedelsiz erken iade imkanı Premium'da.


Premium, Türkiye’deki uzun dönem otomobil kiralama anlayışını değiştiriyor, size yepyeni bir imkan daha sunuyor.

Flex Rent size kiraladığınız otomobili sözleşmeniz bitmese bile ücretsiz iade edebilme şansı veriyor. Böylece dilerseniz sözleşmeniz bitmeden kiraladığınız otomobili daha yenisiyle, daha donanımlısıyla ya da tamamen farklı modelde bir otomobil ile değiştirebilirsiniz.

Flex Rent ile bedelsiz erken iade ve erken yenileme imkanı Premium'da. Detaylı bilgi için 0850 252 44 44 numaralı hattımızı arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kodu
Borusan Otomotiv Grubu'nun X Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. BMW AG Jaguar Land Rover AU Otomotiv Badıllı Oto BemCar Bahçeşehir Beyhan Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Balgat Borusan Oto Birlik Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Borusan Oto Samandıra Borusan Oto Vadi Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Etkili Servis Ataşehir Evo Maslak German Beylikdüzü Gül-Al Ildırar Otomotiv İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Kavacık Kosifler Oto Samsun Köprülü Oto Musluoğlu Oto Çamlıbel Oto Sömer Otomol Merter Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Piyalepaşa Otomotiv Sandıkçı Oto Teknik Oto 1 Bursa Ovaakça Şubesi Teknik Oto Balıkesir Teknik Oto Bursa 1 – Ovaakça Teknik Oto Bursa 2 – Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv , bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak, kişisel verilerimi Aydınlatma Metni kapsamında işlemesini ve hizmet ilişkisi içerisinde olduğu taraflar ile paylaşmasını
   
Formu göndermeden önce bir kez daha düşünmek ister misiniz?
"Kabul Ediyorum" seçeneği ürün ve hizmetlerimizi size göre özelleştirmemizi ve size uygun kampanya çalışmaları yapabilmemizi sağlarken, "Kabul Etmiyorum" seçeneği sadece Aydınlatma Metni kapsamında faaliyetlerimize devam etmemizi sağlar.
* * Flex Rent imkanı BMW 318i, BMW 320d xDrive, BMW 418d Coupe, BMW 418i Gran Coupe, BMW 430i xDrive Gran Coupe, BMW 418d Gran Coupe, BMW 420d xDrive Gran Coupe, Yeni BMW 520i, Yeni BMW 520d xDrive, BMW 730i, BMW 730Li, BMW 725d, BMW 725Ld, BMW X1 sDrive18i, BMW X3 sDrive20i ve BMW X5 xDrive25d otomobillerde geçerlidir.
* Flex Rent'in uygulanabileceği uzun dönem kiralama süresi, bedelsiz erken çıkış hakkı ve verilen süre mevcut koşullara göre aylık olarak değerlendirilmektedir ve aylık olarak değişkenlik gösterebilmektedir.
* Kış lastiği opsiyonunun dahil edilip edilmeyeceği aylık koşullar doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.
* Bedelsiz erken iade imkanı yalnızca Flex Rent dahilinde yapılan kiralamalarda geçerlidir. Flex Rent haricinde yapılan sözleşmelere sonradan uygulama yapılamamaktadır. Erken iade bedelleri ise yapılan sözleşmelerde mevcuttur.
SMARTIS INTERACTIVE
PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.