Yönetim Kadrosu | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

BORUSAN OTOMOTİV PREMIUM KİRALAMA YÖNETİM KADROSU

Yönetim Kadrosu | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

H. KAĞAN DAĞTEKİN

Genel Müdür


"Premium Kiralama olarak; müşterilerimize beklentilerinin çok ötesinde bir kiralama deneyimi yaşatmak -İyi ki Premium Kiralama’dan hizmet alıyorum- dedirtebilmek için çalışıyoruz."

Kağan Dağtekin 2012 yılında Borusan Grubu’na dahil oldu. Şirketimizin kurulmasıyla birlikte Genel Müdür olarak yönetimi üstlendi. Otomotiv distribüsyonu, perakende ve kiralama operasyonlarını kapsayan geniş otomotiv tecrübesi ile finans bilgisini aynı potada barındırmaktadır. Premium Kiralama ailesine katılmadan önce; 8 senesi Ford Türkiye, 5 senesi Otokoç A.Ş.’de olmak üzere 13 yıl otomotiv sektöründe satış ve pazarlama ağırlıklı fonksiyonlarda görev yapmıştır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünden 1998 yılında mezun olan Dağtekin, kariyerine 1998 yılında Ford Türkiye (Ford Otosan) Pazarlama Departmanında başlamıştır. Pazarlama fonksiyonlarının ardından Merkezi Satış Fonksiyonlarında yönetici olarak çalışmış ve 2006 yılında Koç Grubu içinde transfer olarak görevine Otokoç A.Ş.’de devam etmiştir. 2005 senesinde Koç Universitesi Executive MBA programını tamamlamıştır.

"Borusan Otomotiv ’ in yüksek hizmet standartları ile heyecan verici otomobiller Premium Kiralama’da buluşuyor. Kiralama’dan fazlasını bekleyenler için Premium Kiralama."
Yönetim Kadrosu | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

BAŞAK ŞİMŞEK AYTEKİN

Filo Yönetimi ve Operasyon Müdürü


"Premium Kiralama olarak hizmet standartlarımızı daima Borusan Grubu standartlarında tutuyoruz. Böylelikle yüksek beklentili müşteri taleplerimizi en mükemmel şekilde karşılıyoruz."

Başak Şimşek Aytekin, 2012 yılında Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. ’ nin kurulması ile şirketimizin satış sonrası süreçlerinden sorumlu olarak Filo Yönetimi ve Operasyon Müdürü olarak görev yapmaya başladı.

1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü'nden mezun olan Aytekin, ardından Koç Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans (MBA) eğitimini tamamladı.

Borusan Grubu'na 2002 yılında Borusan Oto Bütçe Planlama ve Raporlama Uzmanı olarak katılan Aytekin sonrasında Yalın 6 Sigma Proje Yöneticiliği (Siyah Kuşak) yapmıştır. 2007 yılında Borusan Otomotiv Garanti Birim Yöneticiliği görevini üstlenen Aytekin, 5 yıl boyunca BMW, MINI ve Land Rover markaları için garanti süreçlerinin yeniden yapılandırılması ve yönetilmesi ve ayrıca Yetkili Servis Gelişim Sorumlusu rolünü de üstlenmiştir.

"BMW marka tüm modellerimiz ileri teknoloji ürünü otomobillerdir. Bu sebeple tüm servis ihtiyaçlarında Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’ni tercih ediyoruz. Hiç risk almıyoruz."
Yönetim Kadrosu | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

YASEMİN TUNCER

Mali İşler ve Strateji Grup Müdürü


"Siz de otomobilinizi kiralayarak operasyonel kiralama dünyasının hayatınıza getireceği kolaylık ve finansal avantajların tadını çıkarabilirsiniz."

Yasemin Tuncer, Temmuz 2012’den bu yana Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.'de yer almaktadır. Kurulduğu andan itibaren şirketimizde, finans ve hizmet sektörünün kesişme noktasında, geçmişten gelen tecrübesini başarı ile uzun dönem kiralama iş modelimizde uygulamaktadır.

Tuncer, 2001 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur ve iş hayatına henüz öğrenci iken başlamıştır. 3 yıl boyunca İş-Tim (Avea) Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.’de Finans ve Muhasebe Yetkili Uzmanı olarak çalışan Tuncer, Eroğlu Holding’te Colins ve Loft markalarının Orta Avrupa yapılanmasında Planlama ve Finansal Kontrol Müdürü olarak yurtdışında profesyonel hayatına devam etmiştir. Ardından 5 yıl boyunca C&A Türkiye’de perakende finans operasyonlarının kurulması, uluslararası raporlama ve planlama süreçlerinin oturması konusunda rol almış ve Finans & Süreç Geliştirme Müdürlüğü yapmıştır.

"Esnek kiralama sürelerimizle müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre en uygun süreyi beraber belirliyoruz. Dilendiği takdirde ara ödemelerle planınızı ihtiyacınıza en uygun hale getiriyoruz."
Yönetim Kadrosu | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

PINAR KAMÇI AKSOY

Kiralama ve Satış Çözümleri Grup Müdürü


"Amacımız müşterilerimize bizi aradıkları ilk andan itibaren farkımızı hissettirebilmek. Kişiye özel kiralama hizmeti sunuyoruz, her detaya büyük önem veriyoruz. Öyle ki, müşterilerimizle kiralayacakları otomobilin koltuk özelliklerini ve uygun dikiş rengini dahi konuşarak kendilerini yönlendiriyoruz. Premium Kiralama olarak vadettiğimiz deneyim bu kadar özel başlıyor..."

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ailesine Ekim 2012'de katılan Pınar Kamçı, şirketimizde Kiralama ve Satış Çözümleri Grup Müdürü olarak devam etmektedir. Premium / Luxury Brand müşteri grubunda özelleşen ve otomotiv sektöründe çalıştığı 11 yıl boyunca bu kitle özelinde başarılı işlere imza atan Kamçı, şimdi bu tecrübe ve birikimini Premium Kiralama müşterilerine sunmaktadır.

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2006 yılında mezun olan Kamçı profesyonel iş hayatına 2002 yılında Borusan Otomotiv’in temsil ettiği BMW markası ile başlamıştır. Kariyerine yine premium segmentte Volvo Car Türkiye’de Şube Pazarlama ve Satış Müdürü olarak devam eden Kamçı, en başarılı yetkili satıcı ve en yüksek satış yapan yetkili satıcı alanlarında 3 yıl üst üste ekibi ile birlikte Türkiye birincisi olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık ve Marka İletişimi Yönetimi Yüksek Lisans programını 2016 yılında başarı ile tamamlamıştır.

“Premium Kiralama müşterisiyseniz, otomobilinizi yenilemek istediğinizde çok özel şartlarla yeni bir modele geçebilirsiniz. Bazen de biz size hiç beklemediğiniz bir anda sürpriz yapabiliriz!”

PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Kiralama Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.