Flex.KM Hizmeti

KM Sınırı Sizi Durdurmasın.

Borusan Otomotiv Premium ayrıcalığıyla kiraladığınız otomobilin km sınırlarını düşünmenize gerek yok. Mevcut sözleşme ile sahip olduğunuz kullanımınıza ek olarak %20’den başlayan indirim oranlarına sahip 2.500, 5.000 veya 10.000 km seçenekleriyle sunulan Flex.KM sayesinde hem sürüş keyfinizi avantajlı fiyatlarla uzatacak, hem de kilometre sınırınızı kontrol altına alacaksınız.

Flex.Km Paketleriİndirim Oranı
2.500 Km20%
5.000 Km25%
10.000 Km30%

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.
Adınız
Soyadınız
GSM 0
Sabit Telefon 0
E-Posta
Şirket Adı / Ünvanı
Otomobilin Güncel Km’si
Talebiniz

Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni
Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.

Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.

Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?

Gönder
Dipnot:

*Kampanya 01.06.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında ve mevcut durum itibariyle otomobil kiralama sözleşmesi devam etmekte olan Premium ailesi üyelerine uygulanır. Paket fiyatları sabit olmayıp; otomobiliniz için düzenlenen kontrattaki km başı aşım bedeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlar KDV (%18) hariçtir. Otomobilin fiili iade tarihinden 30 gün öncesine kadar Flex.Km yüklemesi yapılabilmektedir. İadesine son 30 gün kalan otomobillere yükleme yapılamamakta olduğu gibi paketin satın alınmasından itibaren 30 günlük sürenin sona ermesinden önce fesih ve iade gerçekleştirilen sözleşmeler yönünden sağlanan indirim geri alınmaktadır. Borusan Otomotiv Premium, her zaman için kampanya kapsam ve şartlarını değiştirme ve/veya iptal etme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için 0850 252 44 44 no’lu Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’mizden bilgi alabilirsiniz.

Borusan Premium Ailesi

Donec sit amet nulla lobortis, feugiat felis sit amet, sodales dui. Integer interdum fringilla magna.

ÜYE GİRİŞİ PREMIUM AİLESİNE KATIL
İzin Metni

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet,özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Uyarı

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile çalışan müşterilerimizin online ödeme yapmaları gerekmemektedir. Kendi banka hesaplarına ödeme yapmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre sonra online ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.