Flex.KM Hizmeti

KM Sınırı Sizi Durdurmasın.

Borusan Otomotiv Premium ayrıcalığıyla kiraladığınız otomobilin km sınırlarını düşünmenize gerek yok. Mevcut sözleşme ile sahip olduğunuz kullanımınıza ek olarak %20’den başlayan indirim oranlarına sahip 2.500, 5.000 veya 10.000 km seçenekleriyle sunulan Flex.KM sayesinde hem sürüş keyfinizi avantajlı fiyatlarla uzatacak, hem de kilometre sınırınızı kontrol altına alacaksınız.

Flex.Km Paketleriİndirim Oranı
2.500 Km20%
5.000 Km25%
10.000 Km30%

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.
Adınız
Soyadınız
GSM 0
Sabit Telefon 0
E-Posta
Şirket Adı / Ünvanı
Otomobilin Güncel Km’si
Talebiniz

Borusan Otomotiv Grubu'nun Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. BMW AG Jaguar Land Rover Ağaçlı Oto AU Otomotiv Badıllı Oto BemCar Bahçeşehir Beyhan Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Balgat Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Borusan Oto Vadi Burmot Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Etkili Servis Ataşehir Evo Maslak Gül-Al Ildırar Otomotiv İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Kavacık Kosifler Oto Samsun Köprülü Oto MSC Otomotiv Musluoğlu Oto Çamlıbel Oto Sömer Otomol İzmir Otomol Merter Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Piyalepaşa Otomotiv Sandıkçı Oto Teknik Oto 1 Bursa Ovaakça Şubesi Teknik Oto Bursa 1 – Ovaakça Teknik Oto Bursa 2 – Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv , bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak, kişisel verilerimi Aydınlatma Metni kapsamında işlemesini ve hizmet ilişkisi içerisinde olduğu taraflar ile paylaşmasını

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.'nin, paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime tercih ettiğim kanallardan özel kampanyalar için ileti göndermesini

SMS/MMS
E-Posta
Telefon
Gönder
Dipnot:

*Kampanya 01.09.2020 - 31.12.2020 tarihleri arasında ve mevcut durum itibariyle otomobil kiralama sözleşmesi devam etmekte olan Premium ailesi üyelerine uygulanır. Paket fiyatları sabit olmayıp; otomobiliniz için düzenlenen kontrattaki km başı aşım bedeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlar KDV (%18) hariçtir. Otomobilin fiili iade tarihinden 30 gün öncesine kadar Flex.Km yüklemesi yapılabilmektedir. İadesine son 30 gün kalan otomobillere yükleme yapılamamakta olduğu gibi paketin satın alınmasından itibaren 30 günlük sürenin sona ermesinden önce fesih ve iade gerçekleştirilen sözleşmeler yönünden sağlanan indirim geri alınmaktadır. Borusan Otomotiv Premium, her zaman için kampanya kapsam ve şartlarını değiştirme ve/veya iptal etme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için 0850 252 44 44 no’lu Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’mizden bilgi alabilirsiniz.

Borusan Premium Ailesi

Donec sit amet nulla lobortis, feugiat felis sit amet, sodales dui. Integer interdum fringilla magna.

ÜYE GİRİŞİ PREMIUM AİLESİNE KATIL
İzin Metni

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet,özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Uyarı

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile çalışan müşterilerimizin online ödeme yapmaları gerekmemektedir. Kendi banka hesaplarına ödeme yapmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre sonra online ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.