Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Premium Tic. A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Premium Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Premium Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 44 44 no’lu İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
HAYALİNİZDEKİ BMW KİRALANMAYA HAZIR.  | Premium

HAYALİNİZDEKİ BMW KİRALANMAYA HAZIR.


Yeni BMW 520i, 945 Euro’dan başlayan fiyatlarla.


Hayalinizdeki BMW’ler istediğiniz renk ve model çeşitliliğiyle Premium’da sizi bekliyor.
Siz de BMW Yetkili Satıcıları’na gelin, uzun dönem kiralama avantajlarıyla sürüş keyfinin tadını çıkarın.

Detaylı bilgi için Premium İletişim Merkezi'ni arayabilir (0850 252 44 44) ya da aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.Güvenlik Kodu
Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş., Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. ve yetkili satıcı/servis/ üreticileri X BMW AG Jaguar Land Rover AU Otomotiv Badıllı Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Ataşehir Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Balgat Borusan Oto Birlik Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çankaya Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Dolmabahçe Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Etkili Servis Ataşehir Evo Maslak German Beylikdüzü Gül-Al Ildırar Otomotiv İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Kavacık Kosifler Oto Samsun Köprülü Oto Musluoğlu Oto Beyhan Oto Çamlıbel Oto Sömer Otomol Merter Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Sandıkçı Oto Teknik Oto 1 Bursa Ovaakça Şubesi Teknik Oto Balıkesir Teknik Oto Bursa 1 – Ovaakça Teknik Oto Bursa 2 – Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv tarafından Aydınlatma Metni kapsamında kişisel verilerimin ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilerek sunulması, satış ve pazarlama faaliyetlerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi, pazar araştırmalarının yapılması, ürün ve hizmetlere bağlılığının sağlanması ve/veya artırılmasına yönelik aktivite ve etkinliklerin planlanması ve icrası gibi amaçlarla işlenmesini ve bu kapsamda Borusan Holding A.Ş. ve direkt ve dolaylı iştirakleri başta olmak üzere; yurt içindeki ve yurt dışındaki iş ortaklarımızla, tedarikçilerimizle, lojistik firmalarıyla, broker şirketleriyle, etkinlik şirketleriyle, dijital ajanslarla, çağrı merkezi hizmet sunucularıyla, denetim şirketleriyle, bankalarla, sigorta şirketleriyle ve sair iş ortaklarımızla, iştiraklerimizle, dışarıdan hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını onaylıyorum.
   
Formu göndermeden önce bir kez daha düşünmek ister misiniz?
"Kabul Ediyorum" seçeneği ürün ve hizmetlerimizi size göre özelleştirmemizi ve size uygun kampanya çalışmaları yapabilmemizi sağlarken, "Kabul Etmiyorum" seçeneği sadece Aydınlatma Metni kapsamında faaliyetlerimize devam etmemizi sağlar.
Otomobil görseli temsili olup kiralanabilecek otomobiller görseldeki örnek otomobilin renk ve donanım özelliklerini göstermeyebilir. İlanda yer alan aylık kira bedeli, vergi hariç bedeli 38.250 Euro olan Prestige paket BMW 520i otomobile aittir. İlanda yer alan kiralama aylık bedeli 47 ay 10.000 km/yıl kullanım için olup kış lastiği fiyata dahildir. Kiralama süresi boyunca Euro bedeller sabittir. İlgili aydaki kira faturası o aya ait TCMB Euro döviz satış kuru üzerinden hesaplanarak fatura edilecektir. Otomobilin 47 ay, 10.000 km/yıl kullanım süresine ait aylık kira bedeli TL karşılığı, 26 Temmuz 2017 tarihli TCMB EUR döviz satış kurundan 3.918,44 TL + KDV’dir. Görseldeki otomobilin (2017 model yılı BMW 5 Serisi), üretici tarafından bildirilen ortalama CO2 emisyonu 124 gr/km, ortalama yakıt tüketimi 4.7 lt/100 km’dir. Otomobillerin renk ve model çeşitliliği, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş.’nin stoklarıyla ve ithalatçısının ürün çeşitliliğiyle sınırlıdır. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş.’nin kiralama taleplerini kabul veya reddetme ve kiralamayı kendisine teminat verilmesi gibi ek şartlara tabi tutma hakkı her durumda saklıdır.
SMARTIS INTERACTIVE
PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.