Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 44 44 no’lu İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
HAYALİNİZDEKİ BMW KİRALANMAYA HAZIR.  | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

HAYALİNİZDEKİ BMW KİRALANMAYA HAZIR.


Yeni BMW 520i, 945 Euro’dan başlayan fiyatlarla.


Hayalinizdeki BMW’ler istediğiniz renk ve model çeşitliliğiyle Borusan Otomotiv Premium’da sizi bekliyor.
Siz de BMW Yetkili Satıcıları’na gelin, uzun dönem kiralama avantajlarıyla sürüş keyfinin tadını çıkarın.

Detaylı bilgi için Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi'ni arayabilir (0850 252 44 44) ya da aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.Güvenlik Kodu


Özür dileriz. Onay vermediğiniz için, hizmetlerimizi size sunabilmemize olanak tanıyacak olan kişisel verilerinizi işleyemiyoruz; bu nedenle size bu kanaldan hizmet verme imkanı bulamamaktayız. Dilerseniz bize 0850 252 44 44 numaralı Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’mize telefon ederek ulaşabilirsiniz.
Otomobil görseli temsili olup kiralanabilecek otomobiller görseldeki örnek otomobilin renk ve donanım özelliklerini göstermeyebilir. İlanda yer alan aylık kira bedeli, vergi hariç bedeli 38.250 Euro olan Prestige paket BMW 520i otomobile aittir. İlanda yer alan kiralama aylık bedeli 47 ay 10.000 km/yıl kullanım için olup kış lastiği fiyata dahildir. Kiralama süresi boyunca Euro bedeller sabittir. İlgili aydaki kira faturası o aya ait TCMB Euro döviz satış kuru üzerinden hesaplanarak fatura edilecektir. Otomobilin 47 ay, 10.000 km/yıl kullanım süresine ait aylık kira bedeli TL karşılığı, 26 Temmuz 2017 tarihli TCMB EUR döviz satış kurundan 3.918,44 TL + KDV’dir. Görseldeki otomobilin (2017 model yılı BMW 5 Serisi), üretici tarafından bildirilen ortalama CO2 emisyonu 124 gr/km, ortalama yakıt tüketimi 4.7 lt/100 km’dir. Otomobillerin renk ve model çeşitliliği, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.’nin stoklarıyla ve ithalatçısının ürün çeşitliliğiyle sınırlıdır. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.’nin kiralama taleplerini kabul veya reddetme ve kiralamayı kendisine teminat verilmesi gibi ek şartlara tabi tutma hakkı her durumda saklıdır.
PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Kiralama Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.