2 Serisi Sedan
2 Serisi Sedan
2 Serisi Sedan
2 Serisi Sedan
2 Serisi Sedan
2 Serisi Sedan
2 Serisi Sedan
2 Serisi Sedan

Kiralık Yeni BMW 318i Sedan

Şu anda malesef bu araç için teklif veremiyoruz.


Kiralama fiyatları aksi belirtilmedikçe yeni (daha önce kiralanmamış) ve asgari donanımlı otomobillerimizin belirtilen süreyle ve yıllık km limitiyle kiralanması olasılığını kapsamaktadır. Farklı otomobil model ve özellikleri ile km ve süre seçenekleri için Borusan Otomotiv Premium ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm rakamlar %18 KDV ve başkaca vergiler hariç ve TL cinsindendir.

Kiralama süresince periyodik bakım, üretim kaynaklı arızaya dayalı onarım, Motorlu Taşıtlar Vergisi, trafik sigortası, özel çağrı merkezimizin telefon desteği ve ihtiyaç halinde ve koşullar uygunsa ikame araç, sözleşme şartlarına göre Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Kasko sigortası veya kapsamı konusunda herhangi bir taahhüdümüz yoktur. Kullanım paralelindeki yakıt, köprü, otoyol, park giderleri, trafik cezası, park cezası vs. tutarlar kullanıcı tarafından karşılanır.

Faiz, ÖTV ve diğer vergilerde meydana gelebilecek değişiklikler, kiralama fiyatlarında değişikliklere neden olabilir

Kira bedelleri, otomobil marka/model ve donanımına, kiralama çeşitlerine ve farklı süreler gibi çeşitli değişkenlere göre belirlenmiş olup ilgili kiralama sözleşmesi hem kiraya veren hem de kiracı tarafından yazılı olarak akdedilmiş ise geçerlidir. Fiyatlar ve fiyat listesi, kiralama için teklif vasfında olmayıp, Borusan Otomotiv Premium, kiralama yapmakta veya kiralama taleplerini reddetmekte, teminat istemekte ve bu fiyatları dilediği zaman ve önceden ilan etmeye gerek olmaksızın değiştirmekte ve sonlandırmakta serbesttir.

Borusan Premium Ailesi

Donec sit amet nulla lobortis, feugiat felis sit amet, sodales dui. Integer interdum fringilla magna.

ÜYE GİRİŞİ PREMIUM AİLESİNE KATIL
İzin Metni

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet,özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Uyarı

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile çalışan müşterilerimizin online ödeme yapmaları gerekmemektedir. Kendi banka hesaplarına ödeme yapmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre sonra online ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.