AYIN KAMPANYASI

BMW 3 Serisi Premium'dan kiralanır.

Yeni BMW 3 Serisi'nin Özellikleri

Yeni tasarım dili aracılığıyla spor sedan modeli, başarılı geçmişiyle geleceği bir araya getiriyor. Güçlü ve verimli motorları sportif sedanın gerçek anlamını daha da öne çıkarıyor. Özündeki dinamikleri tasarım dilinde çığır açarak yeniden yorumluyor. Sofistike malzemeler ve yeni nesil teknolojilerle geliştirilmiş iç tasarımı ise cazibesinin kanıtı. BMW 3 Serisi, kokpiti, kişiselleştirilmiş ekran seçenekleri, gösterge paneli, iDrive7 gibi içgüdüsel ve sürücü odaklı kullanım özellikleri ile dikkat çekiyor.

Uzun dönem otomobil kiralama fırsatı ile ilgili bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Adınız
Soyadınız
GSM 0
E-Posta

Borusan Otomotiv Grubu'nun Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. BMW AG Jaguar Land Rover Ağaçlı Oto AU Otomotiv Badıllı Oto BemCar Bahçeşehir Beyhan Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Balgat Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Borusan Oto Vadi Burmot Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Etkili Servis Ataşehir Evo Maslak Gül-Al Ildırar Otomotiv İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Kavacık Kosifler Oto Samsun Köprülü Oto MSC Otomotiv Musluoğlu Oto Çamlıbel Oto Sömer Otomol İzmir Otomol Merter Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Piyalepaşa Otomotiv Sandıkçı Oto Teknik Oto 1 Bursa Ovaakça Şubesi Teknik Oto Bursa 1 – Ovaakça Teknik Oto Bursa 2 – Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv , bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak, kişisel verilerimi Aydınlatma Metni kapsamında işlemesini ve hizmet ilişkisi içerisinde olduğu taraflar ile paylaşmasını

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.'nin, paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime tercih ettiğim kanallardan özel kampanyalar için ileti göndermesini

SMS/MMS
E-Posta
Telefon
Gönder

* Görseldeki otomobil temsilidir. *Borusan Otomotiv Premium, kampanya kapsamında kira sözleşmesi akdetmek isteyenlerden kredi yeterliliğine ilişkin bilgiler ile işbirliği içinde olunan bankalar nezdinde DBS limiti tahsis edilmesi ve/veya sair ek güvenceler isteyebilecektir. Erken çıkış hakkının kullanılmadığı durumlarda kira bedeli artırımlı olarak Borusan Otomotiv Premium tarafından belirlenebilecek olup; fiyat artışı yapılan durumlarda kiracının erken çıkış hakkı olacaktır. Kiraya Verenin erken sonlandırma hakkı saklıdır. Borusan Otomotiv Premium'un, satış ve/veya kiralama yapmayı uygun bulmama, alım veya kiralama talebini reddetme ve dilerse bu kampanyayı erken sonlandırma hakkı saklıdır. Görselde kullanılan otomobil örnek olarak kullanılmakta olup; fiilen kiralanan otomobiller renk ve donanım farklılığı gösterebilir.

Borusan Premium Ailesi

Donec sit amet nulla lobortis, feugiat felis sit amet, sodales dui. Integer interdum fringilla magna.

ÜYE GİRİŞİ PREMIUM AİLESİNE KATIL
İzin Metni

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet,özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Uyarı

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile çalışan müşterilerimizin online ödeme yapmaları gerekmemektedir. Kendi banka hesaplarına ödeme yapmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre sonra online ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.