Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.
İhtiyaç Kredisi BMW Modelleri | Premium

FİYATININ %21'İNE* 1 YIL BMW KEYFİNİ SÜREBİLİRSİNİZ.

BMW otomobilleri, Premium’un kolaylık ve konforu bir araya getiren Rent.Ease çözümü ile anahtar teslim bedelinin %21'*inden başlayan fiyatlarla ve %0**** faizli kredi oranı avantajı ile 1 yıl süre ile kiralanabilir.

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilir, 0850 252 44 44 numaralı Premium İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları ile görüşebilirsiniz.

Güvenlik Kodu
Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş., Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. ve yetkili satıcı/servis/ üreticileri X BMW AG Jaguar Land Rover AU Otomotiv Badıllı Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Ataşehir Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Balgat Borusan Oto Birlik Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çankaya Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Dolmabahçe Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Borusan Oto Samandıra Borusan Oto Vadi Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Etkili Servis Ataşehir Evo Maslak German Beylikdüzü Gül-Al Ildırar Otomotiv İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Kavacık Kosifler Oto Samsun Köprülü Oto Musluoğlu Oto Beyhan Oto Çamlıbel Oto Sömer Otomol Merter Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Sandıkçı Oto Teknik Oto 1 Bursa Ovaakça Şubesi Teknik Oto Balıkesir Teknik Oto Bursa 1 – Ovaakça Teknik Oto Bursa 2 – Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv tarafından Aydınlatma Metni kapsamında kişisel verilerimin ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilerek sunulması, satış ve pazarlama faaliyetlerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi, pazar araştırmalarının yapılması, ürün ve hizmetlere bağlılığının sağlanması ve/veya artırılmasına yönelik aktivite ve etkinliklerin planlanması ve icrası gibi amaçlarla işlenmesini ve bu kapsamda Borusan Holding A.Ş. ve direkt ve dolaylı iştirakleri başta olmak üzere; yurt içindeki ve yurt dışındaki iş ortaklarımızla, tedarikçilerimizle, lojistik firmalarıyla, broker şirketleriyle, etkinlik şirketleriyle, dijital ajanslarla, çağrı merkezi hizmet sunucularıyla, denetim şirketleriyle, bankalarla, sigorta şirketleriyle ve sair iş ortaklarımızla, iştiraklerimizle, dışarıdan hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını onaylıyorum.
   
Formu göndermeden önce bir kez daha düşünmek ister misiniz?
"Kabul Ediyorum" seçeneği ürün ve hizmetlerimizi size göre özelleştirmemizi ve size uygun kampanya çalışmaları yapabilmemizi sağlarken, "Kabul Etmiyorum" seçeneği sadece Aydınlatma Metni kapsamında faaliyetlerimize devam etmemizi sağlar.
* %21’inden başlayan oranlar, Ocak ayı içerisinde kiralanan 2017 model 0 km 118i, 116d, 318i, 320d, 320d xDrive, 418i Gran Coupe, 520i, 520d, 520d xDrive, X1 sDrive18i, X5 sDrive25d otomobillerde geçerlidir.

** Bu kampanya, 2017 Model BMW 118i, BMW 116d, BMW 318i, BMW 320d, BMW 320d xDrive, BMW 418i Gran Coupe, BMW 520i, BMW 520d, BMW 520d xDrive, BMW X1 sDrive18i, ve BMW X5 xDrive25d modellerinde geçerli olup, otomobillerin distribütörü Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. tarafından ilan edilen cari anahtar teslim liste fiyatları üzerinden hesaplanacak olan ödeme oranları da aracın modeline, kilometre seçeneğine ve otomobil donanımlarına göre değişiklik gösterebilecektir.

Kiralama bedeline esas satış bedeli, BMW perakende satışlarında ithalatçı firma tarafından tavsiye edilen anahtar teslim liste satış fiyatıdır.

*** Bu tutarın %21'inden başlayan kiralama bedelleri 12 ay/ 10.000 km kiralama sözleşmelerinde belirtilen modellerde "0" otomobil kiralamalarında Ocak ayı sonuna kadar geçerlidir.

**** %0 faizli kredi imkanı, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. müşterileri için T. Ekonomi Bankası A.Ş. ve tüzel müşteriler için T. İş Bankası A.Ş. tarafından, ek masraf olmaksızın, Rent Ease tutarının tümü için sağlanabilecek olan 12 ay vadeli ihtiyaç kredisidir. Kiralama ödemeleri kredi kartından peşin ya da anlaşmalı bankaların kredi kartları bakımından vade farkı olmadan 3, 6 ve 9 ay taksitle yapılabilmektedir. Kredi kullanımına dair tüm şartlar ve kredi maliyetleri, krediyi verecek olan anlaşmalı bankalarca belirlenmekte olup, talep edilen kredinin kullandırılacağı ya da kullandırılma şartları konusunda Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş.’nin herhangi bir taahhüdü bulunmadığı gibi, krediden tamamen bağımsız olarak, kiralamanın yapılmasını ek şartlara tabi tutma, kiralama talebini kabul etmeme ve bu kampanyayı dilediği zaman sona erdirme hakkı saklıdır.
SMARTIS INTERACTIVE
PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.