Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.
İhtiyaç Kredisi BMW Modelleri | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

FİYATININ %21'İNE* 1 YIL BMW KEYFİNİ SÜREBİLİRSİNİZ.

Borusan Otomotiv Premium'un sunduğu kolaylık ve konforu bir araya getiren çözümü Rent●Ease ile BMW otomobilleri anahtar teslim fiyatının %21'inden* başlayan fiyatlarla 1 yıl kiralayın. %0** faizli kredi avantajını kaçırmayın.

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilir, 0850 252 44 44 numaralı Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları ile görüşebilirsiniz.

Güvenlik Kodu
Özür dileriz. Onay vermediğiniz için, hizmetlerimizi size sunabilmemize olanak tanıyacak olan kişisel verilerinizi işleyemiyoruz; bu nedenle size bu kanaldan hizmet verme imkanı bulamamaktayız. Dilerseniz bize 0850 252 44 44 numaralı Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’mize telefon ederek ulaşabilirsiniz.
* Bu kampanya, 2017 Model BMW 118i, BMW 116d, BMW 318i, BMW 320i ED, BMW 320d, BMW 320d xDrive, BMW 418i Gran Coupé, BMW 418d Gran Coupé, Yeni BMW 520i, Yeni BMW 520d xDrive, BMW X1 sDrive18i, BMW X3 sDrive20i ve BMW X5 xDrive25d modellerinde geçerli olup, otomobillerin distribütörü Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. tarafından ilan edilen cari anahtar teslim liste fiyatları üzerinden hesaplanacak olan ödeme oranları da aracın modeline, kilometre seçeneğine ve otomobil donanımlarına göre değişiklik gösterebilecektir.

Kiralama bedeline esas satış bedeli , BMW perakende satışlarında ithalatçı firma tarafından tavsiye edilen anahtar teslim liste satış fiyatıdır.

* Bu tutarın %21'inden başlayan kiralama bedelleri 12 ay/ 10.000 km kiralama sözleşmelerinde belirtilen modellerde "0" otomobil kiralamalarında Eylül ayı sonuna kadar geçerlidir.

** %0 faizli kredi imkanı, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. müşterileri için T. Ekonomi Bankası A.Ş. ve tüzel müşteriler için T. İş Bankası A.Ş. tarafından, ek masraf olmaksızın, Rent Ease tutarının tümü için sağlanabilecek olan 12 ay vadeli ihtiyaç kredisidir. Kiralama ödemeleri kredi kartından peşin ya da anlaşmalı bankaların kredi kartları bakımından vade farkı olmadan 3, 6 ve 9 ay taksitle yapılabilmektedir. Kredi kullanımına dair tüm şartlar ve kredi maliyetleri, krediyi verecek olan anlaşmalı bankalarca belirlenmekte olup, talep edilen kredinin kullandırılacağı ya da kullandırılma şartları konusunda Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.’nin herhangi bir taahhüdü bulunmadığı gibi, krediden tamamen bağımsız olarak, kiralamanın yapılmasını ek şartlara tabi tutma, kiralama talebini kabul etmeme ve bu kampanyayı dilediği zaman sona erdirme hakkı saklıdır.
PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Kiralama Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.