Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.
İhtiyaç Kredisi BMW Modelleri | Premium

FİYATININ %25'İNE* 1 YIL BMW KEYFİNİ SÜREBİLİRSİNİZ.

BMW otomobilleri, Premium’un kolaylık ve konforu bir araya getiren Rent.Ease çözümü ile anahtar teslim bedelinin *%25'inden başlayan fiyatlarla ve %0 faizli kredi oranı avantajı ile 1 yıl süre ile kiralanabilir.

Detaylı bilgi için Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları' nı ziyaret edebilir, 0850 252 44 44 numaralı Premium İletişim Merkezi'yle iletişime geçebilir ya da başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Güvenlik Kodu
Borusan Otomotiv Grubu'nun X Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. BMW AG Jaguar Land Rover AU Otomotiv Badıllı Oto BemCar Bahçeşehir Beyhan Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Balgat Borusan Oto Birlik Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Borusan Oto Samandıra Borusan Oto Vadi Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Etkili Servis Ataşehir Evo Maslak German Beylikdüzü Gül-Al Ildırar Otomotiv İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Kavacık Kosifler Oto Samsun Köprülü Oto Musluoğlu Oto Çamlıbel Oto Sömer Otomol Merter Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Piyalepaşa Otomotiv Sandıkçı Oto Teknik Oto 1 Bursa Ovaakça Şubesi Teknik Oto Balıkesir Teknik Oto Bursa 1 – Ovaakça Teknik Oto Bursa 2 – Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv , bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak, kişisel verilerimi Aydınlatma Metni kapsamında işlemesini ve hizmet ilişkisi içerisinde olduğu taraflar ile paylaşmasını
   
Formu göndermeden önce bir kez daha düşünmek ister misiniz?
"Kabul Ediyorum" seçeneği ürün ve hizmetlerimizi size göre özelleştirmemizi ve size uygun kampanya çalışmaları yapabilmemizi sağlarken, "Kabul Etmiyorum" seçeneği sadece Aydınlatma Metni kapsamında faaliyetlerimize devam etmemizi sağlar.
* %25'inden başlayan oranlar, Eylül ayı içerisinde kiralanan 2018 model 0 km BMW 520i, BMW 520d xDrive, BMW X1 sDrive16d ve BMW X2 sDrive18i otomobillerde geçerlidir. Bu tutarın %25'inden başlayan kiralama bedelleri 12 ay/ 10.000 km kiralama sözleşmelerinde belirtilen modellerde "0" otomobil kiralamalarında Eylül ayı sonuna kadar geçerlidir.

** Bu kampanya, 2018 Model BMW 118i, BMW 116d, BMW 318i, BMW 320d, BMW 320d xDrive, BMW 418i Gran Coupé, BMW 520i, BMW 520d, BMW 520d xDrive, BMW X1 sDrive16d, BMW X1 sDrive18i, BMW X2 sDrive18i ve BMW X3 sDrive20i modellerinde geçerli olup, otomobillerin distribütörü Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. tarafından ilan edilen cari anahtar teslim liste fiyatları üzerinden hesaplanacak olan ödeme oranları da aracın modeline, kilometre seçeneğine ve otomobil donanımlarına göre değişiklik gösterebilecektir.

Kiralama bedeline esas satış bedeli, BMW perakende satışlarında ithalatçı firma tarafından tavsiye edilen anahtar teslim liste satış fiyatıdır.

*** %0 faizli kredi imkanı, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. müşterileri için T. Ekonomi Bankası A.Ş. ve tüzel müşteriler için T. İş Bankası A.Ş. tarafından, ek masraf olmaksızın, Rent Ease tutarının tümü için sağlanabilecek olan 12 ay vadeli ihtiyaç kredisidir. Kiralama ödemeleri kredi kartından peşin ya da anlaşmalı bankaların kredi kartları bakımından vade farkı olmadan 3, 6 ve 9 ay taksitle yapılabilmektedir. Kredi kullanımına dair tüm şartlar ve kredi maliyetleri, krediyi verecek olan anlaşmalı bankalarca belirlenmekte olup, talep edilen kredinin kullandırılacağı ya da kullandırılma şartları konusunda Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş.’nin herhangi bir taahhüdü bulunmadığı gibi, krediden tamamen bağımsız olarak, kiralamanın yapılmasını ek şartlara tabi tutma, kiralama talebini kabul etmeme ve bu kampanyayı dilediği zaman sona erdirme hakkı saklıdır.
SMARTIS INTERACTIVE
PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.