AYIN KAMPANYASI

Kullanılmış otomobiller satın alma veya kiralama seçeneğiyle.

Kampanya Detayları

Model Kira Fiyatı (Ay) Satış Fiyatı
BMW 118i 4.690 TL 162.000 TL
BMW 318i 5.890 TL 206.500 TL
BMW 520i 8.190 TL 320.500 TL
Jaguar F-Pace 10.990 TL 444.000 TL

Yukarıda paylaşılan kira ve satış bedelleri, başlangıç fiyatları olarak belirtilmiştir.

Web sitesindeki diğer kullanılmış otomobilleri incelemek için tıklayın.

Detaylı bilgi için lütfen formu doldurun.

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Adınız
Soyadınız
GSM
E-Posta

Borusan Otomotiv Grubu'nun Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. BMW AG Jaguar Land Rover Ağaçlı Oto AU Otomotiv Badıllı Oto BemCar Bahçeşehir Beyhan Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Balgat Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Borusan Oto Vadi Burmot Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Etkili Servis Ataşehir Evo Maslak Gül-Al Ildırar Otomotiv İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Kavacık Kosifler Oto Samsun Köprülü Oto MSC Otomotiv Musluoğlu Oto Çamlıbel Oto Sömer Otomol İzmir Otomol Merter Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Piyalepaşa Otomotiv Sandıkçı Oto Teknik Oto 1 Bursa Ovaakça Şubesi Teknik Oto Bursa 1 – Ovaakça Teknik Oto Bursa 2 – Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv , bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak, kişisel verilerimi Aydınlatma Metni kapsamında işlemesini ve hizmet ilişkisi içerisinde olduğu taraflar ile paylaşmasını

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.'nin, paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime tercih ettiğim kanallardan özel kampanyalar için ileti göndermesini

SMS/MMS
E-Posta
Telefon
Gönder

* Model yılı 2015’ten başlayan, kullanılmış belirli marka/model otomobillerle ve stoklarımızla sınırlı bu kampanya 30.04.2019 bitimine kadar bağıtlanmış sözleşmeler için geçerlidir. Fiyatlar, kiralama ve satış için KDV hariç, satışta ayrıca devir/tescil/teslimat masrafları hariç olarak, belirli kira sürelerine göre, BMW 118i aylık kira/4.690 TL’den ve satış/162.000 TL’den, BMW 318i aylık kira/5.890 TL’den ve satış/206.500 TL’den, BMW 520i (G30 gövde) aylık kira/8.190 TL’den ve satış/320.500 TL’den, Jaguar F-PACE 2.0d aylık kira/10.990 TL’den ve satış/444.000 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacaktır. Kiralamalarda 15.000km/yıl limit uygulanacak olup yalnızca 24 ay kiralamalarda kira bedeli 24 ay boyunca sabit kalacaktır (olağan dışı gelişmelerde artış yapma hakkı saklıdır). Kiralama yapılabilmesi için kiracı adayından KKB sorgulaması talep edilebilecek, Borusan Otomotiv Premium lehine anlaşmalı bankalar nezdinde DBS limiti tahsis ettirmeniz, başkaca ek teminat vermeniz vs. istenebilecektir. Araçların donanım ve özellikleri, görsellerle kıyaslanmamalı ve araç özellikleri konusunda detaylı bilgi için Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş.’den bilgi alınmalıdır. Borusan Otomotiv Premium'un, satış ve/veya kiralama yapmayı uygun bulmama, alım veya kiralama talebini reddetme ve dilerse bu kampanyayı erken sonlandırma hakkı saklıdır. Görsellerdeki otomobiller temsilidir.

Borusan Premium Ailesi

Donec sit amet nulla lobortis, feugiat felis sit amet, sodales dui. Integer interdum fringilla magna.

ÜYE GİRİŞİ PREMIUM AİLESİNE KATIL
İzin Metni

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet,özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Uyarı

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile çalışan müşterilerimizin online ödeme yapmaları gerekmemektedir. Kendi banka hesaplarına ödeme yapmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre sonra online ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.