Kiralık MINI Modelleri

Hemen MINI Kiralama Teklifi Al

Borusan Otomotiv Premium’daki MINI ModelleriŞehrin minik fakat bir o kadar da şık ve asil çocuğu MINI ile tüm dikkatleri üzerinize toplamaya ne dersiniz? Borusan Otomotiv Premium güvencesiyle 0 kilometre MINI 3 Kapı, MINI 5 Kapı, MINI Countryman, MINI Clubman ve MINI Electric modellerini 12, 24, 36 ya da 47 aylık süreyle kiralayabilirsiniz. Aracınızın modelini, paket türünü ve yıllık kullanmayı düşündüğünüz kilometre sınırına girerek web sitemiz üzerinden anında dilediğiniz MINI modellerini hemen kiralayabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Konya ve diğer pek çok ilimizde Borusan Otomotiv Premium güvencesiyle dilediğiniz MINI modelini uzun süreli olarak kiralayabilirsiniz. Seçeceğiniz modeli ne kadar süreyle kiralayacağınız ve yıllık olarak hedeflediğiniz kilometre sınırına göre seçtiğiniz 0 kilometre MINI modeline anında fiyat alacaksınız.

Size Özel MINI Cooper Modellerini KiralayınBorusan Otomotiv Premium, 0 kilometre araç kiralama hizmetinde farklı MINI modelleri sunmaktadır. Bu modeller arasında MINI 3 Kapı, MINI 5 Kapı, MINI Countryman ve MINI Cooper Electric SE modelleri yer almaktadır. MINI ailesinin en yeni üyesi MINI Countryman ile güvenli, konforlu ve korkusuz bir yolculuk sizi bekliyor. Borusan Otomotiv Premium ile dilediğiniz anda MINI Cooper Countryman, MINI Cooper Countryman ALL4 ya da MINI One D Countryman kiralayabilirsiniz. Geniş iç tasarımı, havalı ve farklı dış tasarımına ek olarak son teknoloji ile donatılmış olan MINI Countryman, aileniz ile çıkacağınız tüm maceralarınızda en büyük dostunuz ve yardımcınız olacak. Çevre dostu ve son teknoloji ile üretilmiş MINI’nin ilk elektrikli modeli olan MINI Cooper SE kiralamak istiyorsanız, Borusan Otomotiv Premium yine yanınızda. Yoğun şehir trafiğinde sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir model olan MINI Cooper SE’nin elektrikli motoru da oldukça güçlü. Orijinal ve ikonik MINI 3 Kapı yüksek hız, geniş iç tasarım ve şehir trafiğine uygun olacak şekilde küçük otomobil tasarımı sunar. İster trafikten uzak bir sahil kasabasında, ister trafiğin asla bitmediği bir şehirde, MINI 3 Kapı dilediğiniz her yerde kullanımınıza hazır. Şimdi, Borusan Otomotiv Premium güvencesiyle hemen MINI 3 Kapı kiralayabilir ve şehirdeki en stil sahibi araba ile dolaşabilirsiniz. İkonik ve şık MINI 3 Kapı kadar göz alıcı fakat biraz daha geniş bir model arıyorsanız MINI 5 Kapı tam size göre. Geniş iç tasarımı, şehir içinde sağladığı sürüş kolaylığı ve dikkat çekici dış tasarımı ile rüyalarınızı süsleyen MINI 5 Kapı’yı Borusan Otomotiv Premium sayesinde anında uzun süreli olarak kiralayabilir ve MINI rüyanızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

MINI Cooper Kiralama FiyatlarıMINI’nin göz alıcı ve 0 kilometre modellerini kiralamak için Borusan Otomotiv Premium’u tercih edin. Borusan Otomotiv Premium sayesinde MINI hayalinizi gerçekleştirmenin tam zamanı. 0 KM Kiralama Teklifi Al kısmından talebinizin detaylarını girerek dakikalar içerisinde fiyat teklifi alabilir ve dilediğiniz MINI modelini Borusan Otomotiv Premium sayesinde anında kiralayabilirsiniz.


Borusan Premium Ailesi

Donec sit amet nulla lobortis, feugiat felis sit amet, sodales dui. Integer interdum fringilla magna.

ÜYE GİRİŞİ PREMIUM AİLESİNE KATIL
İzin Metni

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet,özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Uyarı

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile çalışan müşterilerimizin online ödeme yapmaları gerekmemektedir. Kendi banka hesaplarına ödeme yapmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre sonra online ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.