AYIN KAMPANYASI

BMW ve MINI Marka Otomobilleri Rent.Ease ile 12 Ay Kiralama Fırsatı

Kampanya Detayları

Rent.Ease ile BMW ve MINI marka otomobilleri bireysel ya da şahıs şirketiniz için 12 ay kiralama seçenekleri Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor.

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Adınız
Soyadınız
GSM 0
E-Posta

Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni
Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.

Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.

Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?

Gönder

Kampanya 01.09.2021 – 31.12.2021 tarihleri arasında ve sadece gerçek kişiler ile şahıs şirketleri için geçerli olup; bu kapsamda kiralanabilecek araçlar stoklarda mevcut olan BMW ve MINI sıfır araçlardır. Kiralanacak otomobillerin anahtar teslim fiyatının %22’sinden başlayan fiyatlarla ve sadece 1 yıllık süre ile asgari 15.000 km limitli kiralama yapılabilecektir. Kiralama bedeline esas satış bedeli, BMW ve MINI perakende satışlarında ithalatçı firma tarafından tavsiye edilen anahtar teslim liste satış fiyatıdır. Her bir otomobil için uygulanacak kiralama fiyatı, ilgili otomobilin marka, model ve donanım özelliklerine göre farklılık arz edebilir. Kiralama ödemeleri peşin veya anlaşmalı bankaların kredi kartları bakımından vade farkı olmadan en fazla 12 ay taksitle yapılabilmektedir. Kiralama ilişkisine ilişkin esaslar imzalanacak kiralama sözleşmesinde yer alacaktır. Borusan Otomotiv Premium, kira sözleşmesi akdetmek isteyen tüzel kişilerden işbirliği içinde olunan bankalar nezdinde DBS limiti tahsis edilmes

Borusan Premium Ailesi

Donec sit amet nulla lobortis, feugiat felis sit amet, sodales dui. Integer interdum fringilla magna.

ÜYE GİRİŞİ PREMIUM AİLESİNE KATIL
İzin Metni

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet,özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Uyarı

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile çalışan müşterilerimizin online ödeme yapmaları gerekmemektedir. Kendi banka hesaplarına ödeme yapmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre sonra online ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.