Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 44 44 no’lu İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
Hakkımızda | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

KİRALAMAK, HAYALİNİ KURMAKTAN BİLE KOLAY.

Premium Kiralama Rent●Ease.

MINI otomobilleri, Borusan Otomotiv Premium’un kolaylık ve konforu bir araya getiren Rent.Ease çözümü ile satış bedelinin %25*’inden başlayan fiyatlarla bir yıl süre ile kiralayabilirsiniz. Dilerseniz ödemenizi özel anlaşmalı olduğumuz finans kuruluşlarından kredi kullanarak da hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları' nı ziyaret edebilir, 0850 252 44 44 numaralı Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi'yle iletişime geçebilir ya da başvuru formunu doldurabilirsiniz.Güvenlik Kodu
Özür dileriz. Onay vermediğiniz için, hizmetlerimizi size sunabilmemize olanak tanıyacak olan kişisel verilerinizi işleyemiyoruz; bu nedenle size bu kanaldan hizmet verme imkanı bulamamaktayız. Dilerseniz bize 0850 252 44 44 numaralı Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’mize telefon ederek ulaşabilirsiniz.
*%25 oranı Haziran ayı içerisinde kiralanan MINI Cooper S Countryman ALL4 modeli 12 ay/10.000 km kullanımlarında geçerlidir.
MINI Cooper 5 Kapı, MINI Cooper S Countryman ALL4 (araç donanımı ve aksesuar seçimi hariçtir).
2016 Model yılı otomobiler için geçerlidir.
Kampanya dahilindeki teklifler; geçerli MINI model otomobillerin (KDV, ÖTV ve tescil masrafları dahil) anahtar teslim liste fiyatı üzerinden güncel kur ile hesaplanmaktadır. Kampanya 12 ay süreli 10000 km/yıl kiralamalarda geçerlidir. Kira bedeli ve istenecek peşin teminat, modele, yıllık kilometre seçeneğine, araç donanımına ve objektif faktörlere göre değişiklik gösterecektir. Ödemeler, kiracının kredi kartından peşin ya da vade farkı olmadan 3, 6 ve 9 ay taksitle yapılabilmektedir. Taksit imkanı belirli kredi kartlarında geçerlidir. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. ilandaki şartları dilediği zaman değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Kiralama Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.