Sık Sorulan Sorular

Ödeme yöntemi nedir?

Havale/EFT veya Kredi Kartı ile ödeme yapılmaktadır. Kredi kartına taksit yapılmamakta olup, tek çekim olarak tahsil edilmektedir. İleteceğimiz hesap numaralarına Havale/EFT yoluyla ödeme yapılabilir. Kredi kartından ödeme yapılması istenmesi durumunda https://premium.tahsilat.com.tr web sitemizden mail adresinize ödeme linki gönderilecektir. Buna istinaden kredi kartı ile de ödeme yapılabilir.

Flex.Km ödemesi aylık kiralama bedeline dahil edilebilir mi?

Ödeme aylık kira bedeline dahil edilememektedir. Peşin olarak ödeme alınmakta ve ödeme sonrasında yükleme/faturalandırma işlemi gerçekleştirilmektedir.

İstediğim miktarda km alabilir miyim, bir üst sınırı var mı?

Flex km satın alımlarında üst sınır yoktur. Dilediğiniz paketten dilediğiniz miktarda satın alabilirsiniz.

Flex.Km satın aldıktan sonra bu km miktarını tüketemezsem ücret iadesi yapılabilir mi veya farklı bir otomobile aktarılabilir mi?

Yüklenen km’nin kullanılmaması durumunda ücret iadesi veya farklı bir otomobile aktarılması mümkün değildir.

Ödeme Nakit Teminat veya DBS üzerinden yapılabilir mi?

Nakit teminat veya DBS’den çekim yapılmamaktadır. Peşin ödeme yapılması gerekmektedir.

Borusan Premium Ailesi

Donec sit amet nulla lobortis, feugiat felis sit amet, sodales dui. Integer interdum fringilla magna.

ÜYE GİRİŞİ PREMIUM AİLESİNE KATIL
İzin Metni

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet,özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Uyarı

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile çalışan müşterilerimizin online ödeme yapmaları gerekmemektedir. Kendi banka hesaplarına ödeme yapmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre sonra online ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.