Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 44 44 no’lu İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
Mesaj

Plaka Tanımsızdır. Aracınızı yeni teslim aldı iseniz henüz sisteme aracınız tanımlanmamış olabilir. Plakayı yanlış giriyor olabilirsiniz, kontrol ederek tekrar giriş sağlayınız. Destek ve bilgi için 0850 252 44 44 numaralı iletişim merkezimizi arayarak destek ve bilgi alabilirsiniz.
Portbagaj Hizmeti | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

PORTBAGAJ HİZMETİ


Premium Kiralama ile tatile çıkarken de ayrıcalıklısınız.

Uzun seyahatlerinizde eşyalarınızı nasıl taşıyacağınız artık dert olmasın. Yeni başlayan portbagaj hizmetimiz sayesinde eşyalarınızdan tatilde de ayrı kalmayacaksınız. Üstelik bu hizmet, siz Premium Kiralama müşterilerimiz için ücretsiz.

Belirli BMW ve MINI modelleri ile uyumlu olan Thule marka portbagajları iki farklı boyut seçeneği ile hizmetinize sunuyoruz.

Portbagajı nereden alırım, nasıl takarım, sonra nerede saklarım diye düşünmeye gerek yok. Aşağıdaki formu doldurmanız ya da
0850 252 44 44 numaralı Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’ni arayarak bize taleplerinizi ulaştırmanız yeterli.


Bagajların teknik özellikleri için tıklayın.Bagajların teknik özellikleri | Borusan Otomotiv Premium Kiralama


TEKNİK BİLGİLER
  Pacific 100 Pacific 200
Ölçüler (cm) 139 x 90 x 39 175 x 82 x 45
Hacim (lt) 330 410
Ağırlık (kg) 12 14
Max.Yük Kapasitesi (kg) 50 50
Açma-Kapama Çift Yandan Çift Yandan
Montaj Sistemi Fast-grip Fast-grip
Renk Mat Gri Mat GriSEYAHAT TARİHLERİNİZ
Güvenlik Kodu
Tercih Ettiğiniz İletişim Kanalları *


Özür dileriz. Onay vermediğiniz için, hizmetlerimizi size sunabilmemize olanak tanıyacak olan kişisel verilerinizi işleyemiyoruz; bu nedenle size bu kanaldan hizmet verme imkanı bulamamaktayız. Dilerseniz bize 0850 252 44 44 numaralı Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’mize telefon ederek ulaşabilirsiniz.
* Portbagajlar BMW 1, 3, 5, X1, X3 ve X5 Serisi modelleri ile uyumludur.
**Port bagaj adedi sınırlıdır.
***Talep edilen kullanım tarihinden en az 15 gün önce randevu alınması gerekmektedir.
PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Kiralama Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Borusan Otomotiv Premium İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.