Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.
AKARYAKIT YÖNETİM SİSTEMİ | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

AKARYAKIT YÖNETİM SİSTEMİ


Yakıt alırken araçtan inmek mi? Artık gerek yok.


Premium Kiralama olarak müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için; Türkiye'de müşteri memnuniyetinde uzun süredir lider olan, yaygın hizmet ağına sahip akaryakıt firması OPET ile teknolojik bir işbirliği yaptık.

OPET Otobil sistemi sayesinde, dilediğiniz tutarda yakıt limiti plakanıza tanımlanıyor ve otomobilimizden inmeden yakıt deponuz doluyor.

Hem tüm yakıt tüketimleriniz topluca faturalandığı için takibi kolaylaşıyor, hem de Premium Kiralama müşterilerine özel indirimlerden faydalanabiliyorsunuz.

Premium Kiralama - OPET Otobil sisteminden faydalanmak aşağıdaki formu doldurmanız ya da 0850 252 4444 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız yeterli.

Tercih Ettiğiniz İletişim Kanalları *
Güvenlik Kodu
Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş.,’nin hizmet ve kampanyaları ile ilgili olarak e-posta, SMS, telefon vb vasıtalar ile bana ticari elektronik ileti göndermesine izin veriyorum.
Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
Gizlilik koşullarına ve veri korumasına ilişkin detaylı bilgi için tıklayın.
 

PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Kiralama Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Premium Kiralama İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.