Yasal Not | Borusan Otomotiv Premium Kiralama

YASAL NOT

Kişisel Bilgiler

Bu sitenin bazı bölümlerinde, sizden kişisel bilgilerinizi iletmeniz istenmiştir. Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi gibi kişisel verilerinizi paylaşmanız tamamen kendi seçiminize bağlıdır. Bu bilgiler Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya bünyesindeki grup şirketlerince size yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; sizin seçtiğiniz / seçeceğiniz iletişim kanalları (E-posta, Telefon, SMS/MMS) vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılır ve işbu bilgiler Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş., Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenip muhafaza edilir.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 44 44 no’lu İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.

Telif

Telif hakkı Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic.A.Ş.’ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Hiçbir öğe ticari amaç için kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar

Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler

Tüm bilgiler Borusan Otomotiv Premium Kiralama tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi veyahut güncel durumu yansıtmaması mümkün olabilir.

Ürünler/Hizmetler ve Sorumsuzluk Klozu

Bu sitede yer alan tüm ürün/hizmet bilgileri mümkün olduğunca güncel bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde ve şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz. Sitemizde yer alan herhangi bir bilgi veya veri, Türk Borçlar Kanunu anlamında Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş.’yi bağlayan bir teklif ve/veya taahhüt olmayıp, talepleriniz ve hizmetlerimiz bakımından ayrıntılı bilgi, koşullar, güncel stok ve fiyat bilgisine Borusan Otomotiv Premium Kiralama İletişim Merkezi ve/veya satış danışmanlarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Künye

Borusan Otomotiv Premium Kiralama Tic. A.Ş.
KEP adresimiz: borusanotomotivpremium@borusan.hs03.kep.tr
E-posta : premium@borusanotomotiv.com
Mersis No : 0180044716400016
Merkez Adres : Asker Ocağı Cd. Süzer Plaza No:6 Şişli İstanbul
Telefon No : 0850 252 44 44

Premium Kiralama™ (Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.’nin tescilli markasıdır. Tescil No: 2013/51843)

Borusan Otomotiv Premium Kiralama Borusan Otomotiv Premium Kiralama, TOKKDER üyesidir.

PREMIUM KİRALAMA İLETİŞİM MERKEZİ VE
7/24 ACİL YOL YARDIM

Premium Kiralama Ekibi olarak, kiralama süresince konforunuz ve keyfiniz için çalışıyor olacağız.
Tüm ihtiyaçlarınız için 0850 252 4444 no’lu Premium Kiralama İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Acil durumlarda ise 7/24 hizmet veren 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.