BMW
MINI
RANGE ROVER
DEFENDER
DISCOVERY
JAGUAR

Güvenli ve hızlıbir ulaşım aracına ihtiyacınız varsa, Borusan Otomotiv Premium tarafından sunulan Jaguar kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmetinde Jaguar’ın farklı segmentlerdeki araçlarını kullanmak mümkündür. Bu hizmet dahilindeki fiyatlar kullanım süresine göre belirlenir. Söz konusu kiralama hizmeti kapsamında yıllık olarak araç kiralayabilirsiniz.

Jaguar Uzun Dönem Kiralama

Jaguar kirala seçeneğinden yararlanarak toplu vasıta saatlerine bağlı kalmadan istediğiniz her yere ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz taşıt, kiralama yaptığınız süre boyunca özel olarak kullanımınıza sunulur. Bu hizmet, özellikle uzak mesafelere ulaşım sağlamanız gereken durumlar için uygundur. İş amaçlı ve kişisel seyahatlerinizde istediğiniz her yere özgürce ulaşım sağlamak için Jaguar kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Taşıt kiralama işlemi, avantajlı olmasının yanı sıra oldukça kolaydır. Seçtiğiniz Jaguar araba modelini kiralamak için Borusan Otomotiv Premium web sitesinde yer alan teklif formunu oldurmanız yeterlidir. Kiralama ücreti, yolculuk detaylarına ve seçtiğiniz taşıt modeline göre belirlenir. Ödemeyi yaptıktan sonra aracınızı belirtilen noktalardan teslim alabilirsiniz.

Uzun Dönem kiralama hizmetinde Jaguar modelleri arasından istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Bu kapsamda, spor araçlardan arazi taşıtlarına kadar birçok farklı model bulunur. Kiralamak istediğiniz modeli web sitesindeki teklif formundan seçebilirsiniz. Örneğin; Jaguar spor araba modelleri uzun dönem kullanım için idealdir. Çevre dostu bir ulaşım alternatifi arıyorsanız Jaguar elektrikli otomobil modellerini de seçebilirsiniz. Dilerseniz, modelleri detaylı bir biçimde inceledikten sonra seçim yapabilirsiniz.

Borusan Otomotiv Premium, servis hizmetiyle olası arızalara karşı korunmanızı sağlar. Aracınızı kullanırken herhangi bir sorun yaşamanız hâlinde online hizmetler üzerinden teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Uzun süreli yolculuklarda taşıtların lastiklerinin değişmesi gerekebilir. Bu değişim, özellikle yüksek rakımlarda ve soğuk havalarda gerekli olur. Borusan Otomotiv Premium, lastik değiştirme konusunda da kesintisiz destek sağlar. Online hizmetler menüsünden“Lastik talebi” seçeneğine tıklayarak işlem yapabilirsiniz.

Yıllık araç kiralama hizmeti yurt dışı seyahatleri için de uygundur. Söz konusu seyahatlerde aracınızın işlemlerinin yapılması için online hizmetler menüsündeki “Yurt dışı çıkış talebi” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede alınır ve onay verilmesi hâlinde, aracınızın yurt dışına çıkabilmesi için gereken işlemler yapılır. Talebinizin onaylanması için yurt dışı seyahatinizle ilgili detayları net bir biçimde belirtmeniz tavsiye edilir.

Borusan Otomotiv Premium, seyahatleriniz boyunca akaryakıt kullanımı konusunda destek sağlar. Bu olanaktan yararlanmak için web sitesinde yer alan ek hizmetler menüsü üzerinden başvuru yapabilirsiniz.