Borusan Otomotiv Premium

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu iştiraki olarak 2012 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir. Borusan Otomotiv’in distribütörlüğünü yaptığı BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover marka otomobillerin kiralama, finans, kasko hizmetlerini tüm yetkili satıcılarında sunmaktadır. BMW Motorrad marka motosikletler için de çeşitli kredi ve kasko sağlayıcı kuruluşlarla aracılık hizmeti vermektedir.

Premium Kiralama

Borusan Otomotiv Premium, bireysel ve tüzel müşterilere 12 ay olacak şekilde uzun dönem kiralama hizmeti vermektedir. BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover marka otomobillere kullanıcıların istekleri doğrultusunda opsiyonlar ekleterek tüm Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan kiralamaktadır. Kullanıcılar kiralanan otomobili satın alma önceliğine sahiptir.

Premium Finans

Borusan Otomotiv Premium, BMW, MINI, Jaguar, Land Rover marka otomobillere ve BMW Motorrad marka motosikletlere iş ortakları aracılığıyla kredi sağlamaktadır. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları showroomlarında bulunan finansal çözümler danışmanlarımız, kişiye özel planlanan ve esnek ödeme olanakları içeren finansman teklifleri oluşturarak kullanıcılara tek bir noktadan hizmet sunmaktadır. Anlaşmalı kredi sağlayıcı kuruluşlar; TEB Cetelem, İş Bankası, TEB, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası’dır.
Alternate Text

Premium Kasko

Borusan Otomotiv Premium, BMW, MINI, Jaguar, Land Rover marka otomobillere ve BMW Motorrad marka motosikletlere sigorta aracılık hizmeti veren kurumlar aracılığıyla kasko hizmeti sağlamaktadır. BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover marka otomobillere özel, Premium Kasko adı verilen kapsamlı teminatlara ve avantajlı fiyatlara sahip kasko hizmeti de tüm Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılar showroomlarındaki sigorta danışmanlarımız tarafından sunulmaktadır. Anlaşmalı sigorta aracılık hizmeti veren kuruluş; Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.’dir.

Genel Yasal Notlar

Önemle belirtmek isteriz ki sunduğumuz hizmetler, finansal danışmanlık, kredi verme, sigortacılık veya sigorta aracılığı gibi hizmet ve faaliyetlerden değildir. Müşterilerimize bu nedenle kredi veya kredi kuruluşunun, sigorta veya aracısının seçimine yönelik ve/veya finansal nitelikte ya da sigortacılık sayılabilecek tavsiyelerde kesinlikle bulunmayız. Temel amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği çeşitli hizmetleri tek bir çatı altında bulabilmesini sağlamaktır; bu nedenle, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda satılmakta olan BMW, MINI, Jaguar, Land Rover ve BMW Motorrad marka araçların alımına yönelik olarak, anlaşmalı olduğumuz kredi sağlayıcı kuruluşlarla müşterilerimiz için avantajlı kredi olanaklarının; Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan satın alınan BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover marka otomobil müşterilerimize ise yetkili servislerimizde orijinal parçayla onarım imkanı sunan özel üretim kasko sigortası ürünlerinin bu konuda yetkili kuruluşlarca sunulmasına imkan yaratmaya çalışıyoruz. Premium Finans adı altında sunduğumuz kredi sağlayıcı kuruluşlara erişim platformu kapsamında, yetkili satıcılardaki Finansal Çözümler Danışmanlarımız müşterilerimize kredi olanakları konusunda gerekli ön bilgiyi verirler ve seçeceğiniz krediye yönelik başvurularınızı ilgili kredi sağlayıcı kuruluşa iletir ve/veya sizi kuruluşa yönlendirirler. Premium Kasko ürünü konusunda ise siz kıymetli müşterilerimize, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’yla irtibatlı Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. yetkili personeli bilgi verir. Anılan seçkin markalı araçlar için sigorta ürün talepleri ilgili sigorta aracısı kuruluş ve kredi talepleri ise anlaşmalı kredi sağlayıcı kuruluşlar tarafından ele alınmakta olup kredi kullandırma şartları ve kararı münhasıran, ilgili kredi sağlayıcı kuruluşlar, sigorta şartları ise ilgili sigorta şirketleri tarafından belirlenmektedir. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. dahil herhangi bir Borusan Otomotiv şirketi, kredi ve/veya sigorta bakımından başvuru ve değerlendirme sürecinde ve sonrasında karar ya da sorumluluk sahibi değildir. Anlaşmalı bankalar ve/veya finansman kuruluşları, kredi olanak ve avantajları, müşterilerimize özel üretilen sigorta ürünlerinin içerik ve kapsamı, yetkili satıcılarla irtibatlı sigorta aracısı kuruluşun belirlenmesi zaman zaman değişiklik gösterebilir. Güncel durum ve bilgi için daima, krediler bakımından Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarındaki Finansal Çözümler Danışmanlarımızla, sigorta ürünleri bakımından ise yetkili satıcılarla irtibatlı sigorta aracısı ile görüşünüz. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma hakkını saklı tutar. Kişisel verilerinizin işlenmesi ve bu konudaki haklarınız başta olmak üzere, hizmetlerimizdeki sorumluluk sınırlamaları ve diğer şartlar konusunda yasal not linkine tıklayınız.