BMW
MINI
RANGE ROVER
DEFENDER
DISCOVERY
JAGUAR

Seyahat etmeyi sevenler, sürecin her aşamasının en rahat biçimde geçmesini ister. Örneğin yolculuk sırasında aracın hız ve konfor açısından yeterli olması gerekir. Dolayısıyla araç kiralarken bazı detayları göz önünde bulundurmak ve sizi yarı yolda bırakmayacak seçimler yapmanız önemlidir. Borusan Otomotiv Premium , uzun dönem BMW kiralama hizmetiyle beklentilerinize başarılı bir şekilde cevap verir. Âdeta kendi arabanızla seyahat ediyormuş hissi veren araçları, dilediğiniz gibi kiralamanızı mümkün kılar. Böylece en uzun ve zorlu yollar dahi sizin için keyifli hâle gelir. Arzu ederseniz BMW kiralama işlemlerine geçmeden önce araç seçeneklerini ve diğer ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

BMW Uzun Dönem Kiralama

Yaşadığınız ya da bir süreliğine bulunduğunuz şehirde ulaşım için özel aracınızı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle tatil süreçlerinde farklı turistik konumları zorlanmadan ziyaret etmek için buna daha çok ihtiyaç duymanız son derece doğaldır. Böyle anlarda araç kiralama hizmetiyle ulaşım sürecini hem kendiniz hem de sevdikleriniz için daha rahat hâle getirebilirsiniz. Borusan Otomotiv Premium, BMW kiralamak için başvurabileceğiniz ideal bir adrestir. 0 km lüks araçlarla seyahat etme ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşama olanağı tanır. Bu kapsamda tercih edebileceğiniz araç modellerinden bazıları ise şunlardır:

  • BMW 320i Sedan
  • BMW 520i Sedan
  • BMW 420i Gran Coupe
  • BMW X1
  • BMW iX3
  • BMW 116d
  • BMW 118i
  • BMW iX
Farklı özellikleriyle ön plana çıkan bu araçlar arasında zevklerinize hitap eden seçeneği kolaylıkla bulmanız mümkündür. BMW kiralamak istediğinizde pek çok model ve fiyat alternatifiyle karşılaşabilirsiniz. Örneğin yaz aylarında üstü açık BMW Cabrio kiralamak uygun bir seçim olabilir. Benzer şekilde kalabalık ailelerin ve arkadaş gruplarının rahatça yolculuk yapabileceği BMW X1 SUV modelleri de bulunur. Bahsi geçen araçlar arasında değişen BMW uzun dönem kiralama fiyatlarını da göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.

BMW 5 Serisi Kiralama

BMW araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyenler, markanın 520 gibi gözde modellerine rağbet gösterir. Bu araçlar, gelişmiş teknolojileriyle sürücülere benzersiz bir deneyim yaşatır. Hız ve performans açısından son derece başarılı oldukları için sürüş keyfini bir üst seviyeye taşır. Ayrıca iç dizaynındaki detaylarla da konfor beklentisini fazlasıyla karşılar. Borusan Otomotiv Premium BMW 520 kiralama hizmetiyle şehir içi kullanımda ve uzun yolculukta rahat etmenizi sağlayacak aracı bulabilirsiniz.

BMW kiralamak için araçlar arasında seçim yaparken bazı kriterleri dikkate almanız önerilir. Örneğin bütçenize uygun fiyatlardan yararlanmak için araç kiralama kampanyalarını takip etmenizde fayda vardır. Bu doğrultuda BMW 520 kiralama işlemini, avantajlı rakamlarla gerçekleştirebilirsiniz. BMW 520 kiralamak, fiyatlarının yanı sıra daha pek çok açıdan ideal bir seçimdir. Teknik özellikleri bakımından bir hayli yeterli olan bu araçlarla sorun yaşamadan yolculuk yapabilir, seyahat etmenin tadına doyasıya varabilirsiniz.

BMW 3 Serisi Kiralama

BMW 3 serisi, uzun dönem araç kiralamak isteyenlerin en sık tercih ettiği modeller arasındadır. BMW kiralamak istediğinizde bu serideki farklı özellikleriyle birbirinden ayrılan alternatiflerle karşılaşabilirsiniz. Bu doğrultuda ön plana çıkan modellerden biri, kiralık 320 BMW serisidir. Lüks ve spor çizgilerin yer aldığı bu araçlar, üstün donanımı sayesinde hayalini kurduğunuz sürüş deneyimini sunar. Rahat koltuklara sahip olduğu için uzun yolculuklarda yorulmanızı önler. Ayrıca geniş yapısıyla ailecek yapacağınız seyahatler için uygun olur.

Borusan Otomotiv Premium, BMW 3 kiralama gibi daha pek çok hizmet sunar. Online işlemleri sayesinde de süreç içerisinde karşılaşabileceğiniz tüm aksiliklerde hızlı bir şekilde destek verir. Hasar bildirimi, bakım ve lastik talebi gibi imkânlarıyla sürecin her aşamasında içinizin rahat olmasını sağlar. Dilerseniz yolculuklarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz araçlar için BMW kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.