Kiralık BMW 5 Serisi Modelleri ve Fiyatları

Kiralık BMW 5 Serisi uygun fiyatlarla Borusan Otomotiv Premium'da.

Hemen 5 Serisi Kiralama Teklifi Al

BMW 5 Serisi KiralamaKendi sınıfının en estetik görünümlü sportif otomobillerinden olan BMW 5 Serisi, şıklık ile üst seviye performansı birleştirmesiyle ön plana çıkar. Hem bireysel kullanımlarınızda hem de iş hayatınızda sizi mükemmel bir şekilde temsil ederek tarzınızı tamamlayan BMW 5 Serisi otomobiller, yolculuklarınızı bambaşka bir keyfe dönüştürür. Otomobil kullanmayı unu-tulmaz bir deneyim haline getiren BMW 5 Serisi otomobilleri yalnızca bireysel olarak kirala-yabileceğiniz gibi şirketinizde kullanılması için de tercih edebilirsiniz. Borusan Otomotiv Premium, dinamik yaşam tarzınıza uyum sağlayacak BMW 5 Serisi otomobillerini, uzun dö-nem kiralama opsiyonunda en avantajlı koşullar ile size sunar.

Kiralık BMW 5 Serisi ModelleriSportif ve lüks görüntüsü ile ilk bakışta büyüleyen BMW 5 Serisi modellerinin detaylarında işinizi kolaylaştıran ve sizi mutlu eden pek çok unsur bulunur. Kiralık otomobil seçiminizi BMW 5 Serisi otomobillerinden yana kullandığınızda, modern ve eşsiz dizayn ile pratik kulla-nımın tadını çıkarabilirsiniz. Güçlü performansa sahip iç donanımı ile öne çıkan BMW 5 Seri-si otomobillerinin benzinli veya dizel modelleri arasından seçim yapabilir, seçtiğiniz model otomobil ile yolunuza devam edebilirsiniz. Virajlı ve zor yollardaki seyahatleriniz için BMW 520d xDrive dört çekeri tercih edebilir; her yol tipinde sürüş konforunu maksimumda yaşaya-bilirsiniz. Modern sedan konsepti ile şık ve lüks bir tarz yaratan BMW 5 Serisi; LED farları, parlak krom detayları ve jantları ile göz alıcı görünür. İç tasarımındaki dokunuşlar ile dikkat çeken BMW 5 Serisi otomobil modelleri, ahşap ve deri yüzeyleri ile kalite algısını en üst se-viyeye taşır. Konforunuz için her detayı düşünen BMW 5 Serisi otomobiller, mükemmel iç tasarımı ile hem göze hitap eder hem de en uzun seyahatlerde bile yolculuğunuzu konforlu bir şekilde tamamlamanızı sağlar. BMW 5 Serisi modelleri, üstün çeviklik ve yola tutunma performansı sergiler. Kaliteli ve hafif malzemeler ile üretilerek hem sürüşün hem de viraj gibi manevraların kolaylaşmasının amaçlandığı BMW 5 Serisi, keyif ve konforun yanı sıra atik ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşatır. Tasarruflu yakıt tüketimi ile öne çıkan ve kilometre başına minimum CO2 emisyonu yapan BMW 5 Serisi otomobilleri, kullanıcı için sınıfının ön-cü modelleri arasında yer alır. Akıllı Start/Stop seçeneği sayesinde kısa süreli duraklamaları-nızda dahi yakıt tasarrufu yapmanız mümkün olur. ECO PRO modu sayesinde BMW 5 Serisi otomobilinizi doğa için en verimli şekilde kullanabilir, çevreyi koruma yönünde bir adım ata-bilirsiniz. Olağanüstü kalitede ses sistemi sayesinde kendinizi müziğin tam ortasında hisse-deceğiniz otomobil, görsel, işitsel ve dokunma olmak üzere birden çok duyuya aynı anda hi-tap eder. Geniş hacmi, üstün sürüş performansı, mükemmel tasarımı ile BMW 5 Serisi size hem iş hem de sosyal hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz lüks ve konforu sunar. Sürücünün ra-hatça görüp kontrol edebileceği bir noktada bulunan çok işlevli gösterge ekranı yardımıyla aracın ihtiyaçlarını ve önceliklerini öğrenebilir, daha güvenli bir sürüş sağlayabilirsiniz. Heye-can ve konforun birleştiği, şık tasarımı ile herkesi kendine hayran bırakan BMW 5 Serisi otomobilleri, özellikle uzun dönem araç kiralamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Kusursuz sürüş esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm desteği sunan BMW 5 model otomo-biller, sizi beklentinizin çok daha ötesinde bir sürüş deneyimiyle buluşturur.

Kiralık BMW 5 Serisi FiyatlarıOtomobil kiralama opsiyonu, uzun dönem için planlandığında kullanıcı için pek çok yönden önemli avantajlar taşır. Otomobil kiralamak, özellikle çok sayıda otomobile ihtiyaç duyulan iş yerleri için satın alma opsiyonuna kıyasla daha pratik ve ekonomik bir seçenek olur. BMW 5 Serisi otomobilleri kiralama fiyatları bazı faktörlere göre değişkenlik gösterir. Kiralamak is-tediğiniz süre ve yıllık km tercihine göre değişen tekliflerde size özel fiyat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Üstün özelliklere sahip iç donanımı, tatmin edici yüksek performansı ve her ortamda dikkatleri üzerinize çekecek şık görünümü ile zirveye ulaşmanızı sağlayan BMW 5 Serisi otomobillere ulaşmanız Borusan Otomotiv Premium ile mümkün. Siz de BMW 5 Serisi model otomobiller arasından ihtiyacınıza göre tercihinizi yapabilir, Borusan Otomotiv Premium güvencesi ile uzun vadeli üst segment araç kiralamanın hazzını en kolay şekilde yaşayabilirsiniz. Eşsiz sürüş deneyimini en avantajlı fırsatlar ile deneyimlemek BMW kirala-ma ile mümkündür. Siz de BMW 5 Serisi otomobil modellerinin estetik duruşu ile bütünleş-mek, eğlenceli iç aksamı ile keyifli bir sürüş deneyimi yaşamak ve güvenli bir yolculuk geçir-mek isterseniz Borusan Otomotiv Premium ile tanışabilirsiniz. Borusan Otomotiv Premium ihtiyacınıza ve isteklerinize uygun olarak size özel bir teklif oluşturur, en ideal ödeme planla-rı ile hayalinizdeki otomobil kiralama deneyimine kavuşmanızı sağlar. Size özel hazırlanan ayrıcalıklı teklifleri yakalayarak hayalini kurduğunuz BMW 5 Serisi otomobilleri kiralayabile-ceğiniz gibi, bu üstün sürüş deneyimine tamamen sahip olmak isterseniz otomobili kira sü-resi bitiminde öncelikli olarak satın alabilirsiniz. Borusan Otomotiv Premium’un uzun dönem araç kiralama hakkında sizin için oluşturulacağı teklife ulaşmak için istediğiniz otomobil mo-delini ve kiralamak istediğiniz süreyi belirterek başvurunuzu web sitesinden tamamlayabilir, Borusan Otomotiv Premium’un avantajlı dünyasına siz de dahil olabilirsiniz.


Borusan Premium Ailesi

Donec sit amet nulla lobortis, feugiat felis sit amet, sodales dui. Integer interdum fringilla magna.

ÜYE GİRİŞİ PREMIUM AİLESİNE KATIL
İzin Metni

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından hizmet,özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.

Uyarı

DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ile çalışan müşterilerimizin online ödeme yapmaları gerekmemektedir. Kendi banka hesaplarına ödeme yapmaları yeterli olacaktır.

Kısa bir süre sonra online ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.